Starachowice, Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta z Funkcją Kasjera

Kielce

Bank BPH oferuje swoje produkty i usługi Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz Klientom korporacyjnym. Bogata oferta Banku zawiera m.in.: kredyty, w tym gotówkowe i hipoteczne, konta osobiste, rachunki oszczędnościowe i depozytowe oraz karty kredytowe. Bank BPH prowadzi również działalność w zakresie zintegrowanych usług maklerskich, bankowości skarbowej oraz zarządzania aktywami poprzez spółkę zależną BPH TFI.

Bank BPH jest obecny na polskim rynku od ponad 20 lat. Jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 2009 roku jest Laureatem prestiżowego Programu Inwestor w Kapitał Ludzki - wyróżnienia dla wiodących firm w zakresie zarządzania i inwestowania w kapitał ludzki.

Bank BPH wchodzi w skład GE Capital EMEA, jednej z największych w regionie instytucji finansowych obsługujących klientów korporacyjnych i detalicznych w ramach światowej korporacji General Electric, która zatrudnia około 300 000 osób w ponad 100 krajach. Stanowimy globalny i zróżnicowany zespół, wyróżniający się pasją i chęcią podejmowania największych wyzwań. Obecność GE w wielu dziedzinach gospodarki oraz dostęp do najnowocześniejszych technologii sprawia, że pracownicy GE mogą zrealizować w naszej organizacji karierę, o jakiej zawsze marzyli.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami fair play. Chcemy być postrzegani jako Bank nr 1 pod względem zaufania i fair play w stosunku do Klientów, Pracowników, Interesariuszy i Społeczności, wśród których działamy.

GE przykłada ogromną wagę do Różnorodności. Chcemy zatrudniać najwybitniejsze umysły, by tworzyć niewyczerpalne źródło pomysłów i możliwości. Wierzymy w zatrudnianie utalentowanych ludzi z różnych środowisk, z różnymi doświadczeniami i stylami &#8211; ludzi takich, jak Ty&#8230;

Aktualnie do Banku BPH poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
 Sprzedaż produktów bankowych dedykowanych dla Klientów Indywidualnych;
 Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami;
 Realizacja planów sprzedażowych;
 Dbanie o pozytywny wizerunek organizacji i wysoką jakość obsługi Klientów Banku;
 Prowadzenie obsługi operacyjnej Klientów Detalicznych;
 Prowadzenie obsługi kasowej w oddziale.

Wymagania:
 Min. pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku w banku lub instytucji finansowej;
 Wykształcenie min. średnie;
 Znajomość produktów bankowości detalicznej;
 Znajomość aplikacji komputerowych &#8211; Word, Excel;
 Mile widziany ukończony kurs kasjerski.

Oferujemy:
 Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się globalnej instytucji finansowej;
 Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 Możliwość rozwoju zawodowego;
 Konkurencyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacjabph@alexmann.com z dopiskiem 'Kielce' w temacie wiadomości.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 14 Listopad, 2014  13:55

Identyfikator: 529038

Wyświetleń: 2947